Alan Adı IP Sorgulama

Aşağıdaki kutuya ip adresini bulmak istediğiniz alan adını yazıp "Alan Adı IP Sorgula" butonuna tıklayın. Domain yani alan adı eğer kullanılıyorsa kullanmış olduğı IP Adresi sorgu ekranında size gösterilecektir. Alan adı ip öğrenme ile bulmuş olduğunuz IP Adresine ait bilgileri sorgulamak isterseniz, sonuç ekranının altındaki "Bulunan IP Adresini Sorgula" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır, ip adresine ait bilgiler size gösterilecektir.

IP Sorgulama | IP numarasından adres bulma | Alan adı ip sorgulama | IPv6 Nedir?

Alan Adı IP Bulma

Alan adı girin:

Yukarıdaki kutu içerisine ip adresini bulmak istediğiniz alan adını giriniz. Yazdığınız alan adı içerisine http veya https protokolü olmamalıdır. "erenet.net" gibi sade bir şekilde alan adını yazmalısınız.

Alan adı ip adresi öğrenme isteğinde bulunduğunuz sonuçları yukarıdaki ekranda sorgulama yaptıktan sonra görebilirsiniz. Alan adına ait bulmuş olduğunuz ip adresini IP Sorgulama sayfasından sorgulayabilirsiniz. Bu sayede ip adresine ait bilgilerede ulaşmış olabilirsiniz. Alan adına ait ip adresi değişmiş veya güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu gibi durumlarda lütfen alan adı sahibine veya yöneticisinie ulaşmaya çalışınız.
Not: Bu sayfa üzerinden alan adı ip bulma ve alan adı ip öğrenme gibi işlem sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Erenet.net IP